Hakkımızda

Vetline Veteriner Kliniği'ne hoşgeldiniz! Sizleri ve sevgili can dostlarınızı görmekten mutluluk duyuyoruz.

Şimdi size biraz kendimizden bahsedeceğiz. Bizimle ilgilendiğiniz ve bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bu sene 10. Yılımızı kutluyoruz :)

Vetline Veteriner Kliniği

Kliniğimiz 2005 yılında İzmir Hatay’da; koruyucu hekimlik, teşhis, tedavi, cerrahi, diş ünitesi, laboratuvar, radyoloji, ultrason, EKG, mikroçip uygulaması, acil, yoğun bakım, pet kuaför ve pet market hizmetleri ile faaliyetine başlamıştır. Önce “sağlık” misyonu ile çıktığımız bu yolda sizlere ve sevgili dostlarımıza en iyi şekilde hizmet verebilmek için sürekli yenilenen teknoloji ve yeni gelişmeleri profesyonel ekibimiz ile takip ediyoruz.

Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.

Kurulduğumuz günden bu yana can dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmesi için kendimizi adadığımız bu yolda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çalışma Saatleri

Hafta içi

09.00 - 19.00

Cumartesi

09.00 - 19.00

Değerlerimiz

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.

Vetline Veteriner Kliniği; sunduğu hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de referans gösterilen önemli sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Ülkü Çelik Kartaltepe

İstanbul Üniversitesi Veteriner Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan veteriner hekimimiz evcil dostlarımızın sağlıkları ve genel bakımları için hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Berksan Kartaltepe

Hekimimiz 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduğu günden bu yana hiç durmadan can dostlarınızın sağlığı ve mutluluğu için çalışmıştır.

Simay Taner

Kliniğimizin Veteriner Hekim Teknisyeni sevgili dostlarınızın beklediği tüm ilgi ve ihtiyaçlar için her daim çabalamaktadır. Minik dostlarınızı hiç düşünmeden ellerine teslim edebilirsiniz.

ve tabii ki İrma

Kliniğimizin güzel ve cadısı kedisi. Siz dostlarımıza kendini sevdirmekten ve (bazen) minik canlarınıza eşlik etmekten ama çoğunlukla kaçmaktan ve saklanmaktan keyif almaktadır.

Vetline Veteriner Kliniği'nden Fotoğraflar

Kliniğimizden fotoğraflar :)